C1-18X25X5.5
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
C1-18X25X5.5
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
18 mm
Diameter udvendig
25 mm
H
5,5 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
160 bar
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
U-manchet. Specielt egnet til tætning ind mod stempelstang.
Andra tittar på
U-manchet
Artikelnummer:
UN50X60X10
Förpackningsstorlek:
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Dobbeltvirk. sko-manchet
Dobbeltvirk. sko-manchet
Artikelnummer:
ESM035/27
Minsta beställningskvantitet:
UN30X38X06
SIMKO-063051
Stempelpakninger type SIMKO 5X2
SIMKO-050038
UN80X95X12
U-manchet SI/L60/70x13
U-manchet SI/L60/70x13
NI60X70X13
NI12X18X06.3
Dobbeltvirk. sko-manchet 50x34x18,4x31,1
M50X34X18
NI18X26X06
UN22X28X04
Dobbeltvirk. sko-manchet 60x44x18,4x31,1
M60X44X18
Enkeltvirk. manchet
Enkeltvirk. manchet
S28X36X06
UN22X30X06
Partnumber:
N10X16X04
Package size:
Min. order quantity is:
Partnumber:
UN45X55X10
Package size:
Min. order quantity is:
Dobbeltvirk. sko-manchet SIMKO 5 x2-070x058x28,00 NBR
NI22X30X06
Stempelpakninger type M
Stempelpakninger type M
M100X75X22
UN50X70X12
Dobbeltvirk. sko-manchet 80x66x22.5x32.9
M80X66X22
U-manchet i Polyurethan, UN, diameter indvendig <50 mm