XGE22LU34
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
XGE22LU34
Adapter 22L, UNF3/4''
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
22 mm
Gänga utv.
3/4-16 UNF
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar