06G12MDH
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
06G12MDH
Coupling 3/8, M20x1,5 male 12S 6G-12MDH Gates MegaCrimp
Specifications
Dimensions and shipping
A
57,5 mm
Angle
0 °
B
29,6 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
DN
10 mm
Diameter pipe
12 mm
H
24 mm