06G12MSP
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
06G12MSP
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 12 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
67,5 mm
B
39,6 mm
DN
10 mm
I
12 mm