SVIVEL INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
Svirvel 1/4" x3/8" BSP 250 bar for hydraulik, med glidelejer 60 o/m -30c/+90c indv.x indv
…
Läs mer
Artikelnummer:
T250
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
T250
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Pressure max.
250 bar
Rotational speed max.
60 rpm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread inner
G 1/4, G 3/8 BSP
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,11 Kg
Netto vægt
0,11 Kg
Oprindelsesland
swe
Intrastat varekode
Produkt information
Data sheet
Andre kigger på
Svirvel 1/4" BSP 400 bar Hydraulik Udv.x indv. lige
Varenummer:
46BP04-E51
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Swivel straight male x male BSPP 1/2" - WP 430 bar
Varenummer:
SZ-P08M-P08M
Min. bestillingsenhed er:
Svirvel 1 x 1.1/4" BSP 250 bar for hydraulik, med glidelejer
T1000
10 pcs
10 pcs
Svirvel 1.1/4" BSP 100 bar Hydraulik 60 o/
46BP20-E51
Svirvel 3/8" BSP 400 bar Hydraulik Udv.x indv. lige
46BP06-E51
Svirvel 1/2" BSP 300 bar Hydraulik Udv.x indv. lige
46BP08-E51
Svirvel 3/4" BSP 300 bar Hydraulik Udv.x indv. lige
46BP12-E51
Svirvel lige 1/2" BSP 250 bar til hydraulik med glidelejer 6
T500B
Swivel straight male x female BSPP 1" - WP 430 bar
SZ-P16M-P16F
Svirvel lige 1/2" x 3/4" BSP 250 bar til hydraulik med glid
T500
Svirvel 1/2" x 3/4"BSP 250 bar til vand lige med glidelejer
T500RF
Svirvel 1.1/4" BSP 350 bar olie/vand/luft vinkel