SVIVEL INV-R 1/2'' -3/4'' MÄSSING WP250BAR
Svirvel lige 1/2" x 3/4" BSP 250 bar til hydraulik med glidelejer 60 o/m -30c/+90c indv.x indv
…
Läs mer
Artikelnummer:
T500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
T500
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Pressure max.
250 bar
Rotational speed max.
60 rpm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread inner
G 1/2, G 3/4 BSP
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,27 Kg
Netto vægt
0,27 Kg
Oprindelsesland
swe
Intrastat varekode
Produkt information
Data sheet
Andre kigger på
Swivel 1/2 BSP 300 bar Hydraulics
Varenummer:
46BP08-E51
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Svivel Rak, Utv/Utv-BSPP 1/2'' 420 BAR
Varenummer:
SZ-P08M-P08M
Min. bestillingsenhed er:
SVIVEL TEMA 1/2 INV X 1/2 tum, UTV MÄSSING 250 BAR
T500B
Svivel straight Male x female BSPP 1/2'' WP 430 BAR
SZ-P08M-P08F
SVIVEL TEMA RAK 1/2 IR-3/4 tum, ROSTFRI AXEL 250BAR
T500RF
Svivel straight Male x female BSPP 3/8'' WP 430 BAR
SZ-P12M-P12F
Swivel 1 BSP 300 ba Hydraulics
Swivel 1 BSP 300 ba Hydraulics
46BP16-E51
SVIVEL TEMA RAK 3/4''IR-1''IF MÄSSING WP250BAR
T750RF
SVIVEL TEMA INV-R1-1 1/4 MÄSSING, WP200BAR
T1000
10 pcs
10 pcs
SVIVEL INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
T250
Swivel straight - BSP female x BSP female
T750
Swivel 1 x 1 1/4 BSP 250 bar For water, straight with slid
T1000RF
Swivel water straight - BSP female x BSP female
T1000RF
Svirvel 1.1/4* BSP 350 bar olie/vand/luft vinkel
DG2NI20-W
SVIVEL INV-R 3/4'' -1'' MÄSSING WP250BAR
T750
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydraulics
46BP06-E51
Swivel 3/4 BSP 300 bar Hydraulics
46BP12-E51
Swivel BSP x BSP
Swivel BSP x BSP
46BP06-E51
Swivel 1.1/4 BSP 100 bar Hydraulics 60 R
46BP20-E51
Swivel 1.1/2 BSP 80 bar Hydraulics 60 R
46BP24-E51
Swivel - BSP male x BSP female
Swivel - BSP male x BSP female
SZ-P12M-P12F
Swivel straight male x female BSPP 1" - WP 430 bar
SZ-P16M-P16F
Swivel 1/4 BSP 400 bar Hydraulics