SVIVEL INV-R 3/4'' -1'' MÄSSING WP250BAR
Svirvel 3/4 x 1" BSP 250 bar for hydraulik, med glidelejer 60 o/m -30c/+90c indv.x indv
…
Read more
Partnumber:
T750
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
T750
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Pressure max.
250 bar
Rotational speed max.
60 rpm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread inner
G 1, G 3/4 BSP
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,45 Kg
Net weight
0,45 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Data sheet
Frequently bought together with
U-bolt 35 mm medium series M0 1.4404 1" with 2 nuts and 2