SA145G1L10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SA145G1L10
Metal air breather filter - 10my - 1.1/2" BSP
Reservdelar (1)
Luftfilterelement - 10my nominel
Partnumber:
A10L10
Specifications
Dimensions and shipping
Anvendelsesområde
Air
Diameter
145 mm
Flow luft nominelt
1850 lpm
Gevind
G 1.1/2 BSP
Gevindform
Male
H
115 mm
H1
25 mm
H2
100 mm
Luftfilter finhed
10 my
Model kode
SA145-G1-L-10
Mærke navn
MP Filtri
OE
145 mm
Sekskant
55 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
1.5 bar