SA115G1L10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA115G1L10
Metal air breather filter - 10my - 1" BSP
Spare parts (1)
Air filter element - 10my nominel
Partnumber:
A8L10
Specifications
Dimensions and shipping
Airfilter fineness
10 my
Area of use
Air
Brand Name
MP Filtri
Diameter
115 mm
Flow air nominal
850 lpm
H
80 mm
H1
17 mm
H2
70 mm
Hexagon
38 mm
Model code
SA115-G1-L-10
OE
115 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Thread
G 1 BSP
Thread form
Male
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,40 Kg
Net weight
0,40 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Breather for mounting on tank cover or tube.
Product datasheet
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Filter plug 1
Filter plug 1
Partnumber:
F100
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Filter plug with breather 1
Filter plug with breather 1
TMDF100
Min. order quantity is:
SFW.70-3/4+F-350Mb 3/4" air breath filter with 0,35Mb backpr
Metal air breather filter - 10my - 1/2" BSP
SA075G1L10
Metal oil filler and breather cap - 10my
TAP90RL10
Filter plug with breather 1/2
Filter plug with breather 1/2
TMDF12
TAP90F10A0L1
Metal oil filler and breather cap - 3my
TA80FL03
TA80FL10
Filter plug with 200 mm dipstick
TMDFA12
Air filter element - 3my nominel
A5L03
TA80FL10AM10
Vacuum pressure indicator - 1/8" BSPT
VVB16P01
A5L10
TAP90RL03
Filter plug with breather
Filter plug with breather
TSF-14
Påfyllnadsplugg G1/2 Med ventil 0,4 Bar +-0,05
KMV12
Air filter flange MP
Air filter flange MP
SCS100FG1
TMDFA38
Filter plug with breather 1/4
Filter plug with breather 1/4
TSF-14
plast
plast
K101486
Filter plug 1/4
Filter plug 1/4
F14
Filter plug
Filter plug
TMDF34
Filter plug 1/8
Filter plug 1/8
F18
Filter plugs
Filter plugs
F18
Filter plug 1/2
Filter plug 1/2
F12