TA80FL10AM10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
TA80FL10AM10
Metal oil filler and breather cap - 10my
Specifications
Dimensions and shipping
Airfilter fineness
10 my
Brand Name
MP Filtri
Check valve
0,3 bar
Diameter flange
83 mm
Diameter hole
51 mm
Diameter strainer
50 mm
Flow air nominal
550 lpm
Holes circle
73 mm
Model code
TA80-B-10-A-1-0-1-P01
Mount
Bolt
Number of bolts
6
Pressure max.
1.5 bar
Sealing material
NBR
Strainer height
80 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C