N22X30X05
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N22X30X05
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
22 mm
Diameter utv.
30 mm
H
5 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Synthetic rubber
Tryck max.
150 bar