MT10-6000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
MT10-6000
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
6000 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Testslange, R1/4 x M16 A6000mm
Ofte købt sammen med
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-250 bar
Varenummer:
SPG063-250SB
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
SPG063-400SB
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-16 bar
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-10 bar
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-60 bar
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-4 bar
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-2.5 bar
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-3 bar
1/4" manometer. Studs ned. Skala -1+3 bar
SPG063M1-3SB
1/4" manometer. Studs ned. Skala -1+1.5 bar
SPG063M1-1.5SB
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-6 bar
1/4" manometer. Studs ned. Skala -1+5 bar
SPG063M1-5SB
1/4" manometer. Studs ned. Skala 0-40 bar
1/4" manometer. Studs bagud med frontring. Skala 0-60 bar
SPG063-060RF
1/4" manometer. Studs bagud med frontring. Skala 0-400 bar
SPG063-400RF
1/4" manometer. Studs bagud med frontring. Skala 0-6 bar
1/4" manometer. Studs bagud med frontring. Skala 0-25 bar
Andre kigger på
High pressure hose SGS-C 340 bar DN4