MT10-11000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
MT10-11000
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
11000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C