MT11-0500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
MT11-0500
Test hose assy., 1/2BSPxM16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C