MT10-7000
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
MT10-7000
Test hose, R1/4 x M16 7000mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
7000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C