MF0203A10HB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF0203A10HB
Filter element - MPT - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
20 mm
Diameter outer
44 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
23 lpm
Length
205 mm
Model code
MF0203-A10H-B
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C