MF4003P10NB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MF4003P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hul
63 mm
Diameter udvendig
130 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
680 lpm
Længde
255 mm
Model kode
MF4003-P10N-B
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar