MF0202A10HB
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
MF0202A10HB
Filterelement - MPT - 10my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hul
22 mm
Diameter udvendig
44 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
23 lpm
Længde
170 mm
Model kode
MF0202-A10H-B
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar