MF0301P10NB
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
MF0301P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
24 mm
Diameter udvendig
52 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
60 lpm
Længde
73 mm
Model kode
MF0301P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar