MF1001P10NB
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
MF1001P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hål
28 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
87 lpm
Längd
90 mm
Modell kod
MF1001P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar