MF1002P10NB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF1002P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hul
28 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
111 lpm
Længde
140 mm
Model kode
MF1002P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar