MF1002A10HB
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MF1002A10HB
Returfilterelement till MPF1002, 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hål
28 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
65 lpm
Längd
140 mm
Modell kod
MF1002A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar