MF4002P10NB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
MF4002P10NB
Returfilterelement 10 my nominellt 619 Lpm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
63 mm
Diameter utv.
130 mm
Filtrering
Nominell
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
619 lpm
Längd
210 mm
Modell kod
MF4002P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar