Højtryksfilterelement - FHP - 25my absolut - HP0651-A25-A-N
…
Read more
Partnumber:
HP0651A25AN
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
HP0651A25AN
Højtryksfilterelement - FHP - 25my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hul
25 mm
Diameter udvendig
47 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
25 my
Model kode
HP0651-A25-A-N
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Totallængde
85 mm
Tryk maks.
20 bar