MF7501A10HB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF7501A10HB
Filterelement - MPF - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
63 mm
Diameter udvendig
130 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
623 lpm
Længde
415 mm
Model kode
MF7501-A10H-B
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar