GE60DO2RS
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
GE60DO2RS
Joint bearing
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
60 mm
Diameter outer
90 mm
Outer height
44 mm
Outer ring width
36 mm