GE40DO2RS
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
GE40DO2RS
Joint bearing
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
40 mm
Diameter outer
62 mm
Outer height
28 mm
Outer ring width
22 mm
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,31 Kg
Net weight
0,31 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Sperical bearings. Type "2RS" has dual dust seal.
Others has been looking for
Lock nut UNF thread
Lock nut UNF thread
Partnumber:
SM06
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Joint bearing
Partnumber:
GE45DO2RS
Min. order quantity is:
GE20DO2RS
GE35DO2RS
Spherical bearings
Spherical bearings
GE50DO2RS
GE50DO2RS
GE30DO2RS
GE15DO
1,2mm back-up ring BU30-50 OR 24,2x3,0
RESH30/BU30
Spacer for KH30
Spacer for KH30
RESH30/AFSTR
Weld bushing for KH30
Weld bushing for KH30
RESH30/SVEJS
Internal lock ring for piston
Internal lock ring for piston
RES-H30/SW45
Lock nut for KH30
Lock nut for KH30
RESH30/KONTR