G0404NM14A
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
G0404NM14A
Coupling 1/4, M14x1,5 female 4G-4FKX Gates MegaCrimp
Specifications
Dimensions and shipping
A
46,5 mm
Angle
0 °
B
20,5 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
1/4"
DN
6 mm
H1
19 mm
H2
14 mm