DFI3/4X56
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
DFI3/4X56
Straight flange 3/4" BSP - (4) 56mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
4
Bult dimension
M10x30 mm
Bultcirkel
56 mm
Gänga inv.
G 3/4 BSP
I
56 mm
Märke namn
Hydraspecma
O-ring
31,42X2,62S mm
Packningsmaterial
NBR
Shore
70
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
White zinc plated
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,55 Kg
Nettovikt
0,55 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Rørflange 3/4" BSP - (4) Boltcirkel 56mm