DFI3/4X40
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
DFI3/4X40
Straight flange 3/4" BSP - (4) 40mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bolte
4
Bolt dimension
M8x30 mm
Boltcirkel
40 mm
Gevind indvendig
G 3/4 BSP
I
40 mm
Materiale
Steel
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
25,12X1,78S mm
Overfladebehandling
White zinc plated
Pakningsmateriale
70
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,38 Kg
Netto vægt
0,38 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Rørflange 3/4" BSP - (4) Boltcirkel 40mm
Others has been looking for
Flange straight - BSP female
Flange straight - BSP female
Partnumber:
DFI3/4X40
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Straight flange 3/4" BSP - (4) 56mm
Partnumber:
DFI3/4X56
Package size:
Min. order quantity is:
Flange straight - BSP male
Flange straight - BSP male
2RD3/4X40
2RD3/4X40
Threaded flange 3/4" BSP - (4) 40mm - only suction
FI3/4X40
Threaded flange 3/4" BSP - (4) 56mm
FI3/4X56
Threaded flange 3/4" BSP - (4) 51mm
FI3/4X51
Flange straight - BSP female compact
FI3/4X40
Threaded flange 22L - (4) 40mm
Threaded flange 22L - (4) 40mm
RDA40/22
Straight flange 1/2" BSP - (4) 30mm
DFI1/2X30
1RD1/2X30
Straight flange 1" BSP - (4) 40mm
2RD1X40
Threaded flange 1" BSP - (4) 56mm
FI1X56
Straight flange 1" BSP - (4) 56mm
DFI1X56
Straight flange 1" BSP - (4) 51mm
DFI1X51
Straight flange 1/2" BSP - (4) 40mm
DFI1/2X40
Threaded flange 15L - (4) 35mm
Threaded flange 15L - (4) 35mm
RDA35/15
Flange straight - MM (DIN2353) male
Welding flange, female ø26 dia
Welding flange, female ø26 dia
FG1X51/26
Welding flange, female ø13 dia
Welding flange, female ø13 dia
FG1/2X30/13
2RD1/2X40
3RD1X56
Liitäntälaippa R3/8"
Liitäntälaippa R3/8"
FI3/8X30
Threaded flange 1" BSP - (4) 51mm
FI1X51
Threaded flange 3/8" BSP - (4) 40mm
FI3/8X40
Threaded flange 1/2" BSP - (4xM8) 40mm
FI1/2X40
Flange straight - weld socket
Flange straight - weld socket
FG1X51/26
Straight flange 3/8" BSP - (4) 30mm