1RD1/2X30
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
1RD1/2X30
Straight flange 1/2" BSP - (4) 30mm
Reservdelar (1)
O-ring 90S
Artikelnummer:
18.77X1.78S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Bolt dimension
M6x22 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
30 mm
I
30 mm
Material
Steel
Number of bolts
4
O-ring
18,77X1,78S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
White zinc plated
Thread outer
G 1/2 BSP
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,15 Kg
Nettovikt
0,15 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Nippelflange 1/2" BSP - (4) Boltcirkel 30mm