FG1X51/26
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Angle
0 °
Bolt dimension
M10x20 mm
Brand Name
Walvoil
Diameter Weld butt
26 mm
Holes circle
51 mm
I
51 mm
Material
Steel
Model code
FG1X51/26
Number of bolts
4
O-ring
31,42X2,62S mm
Pressure max.
315 bar