DE15RL/OAX
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
DE15RL/OAX
L stud stilbar - ø15L x 1/2" BSP
Accessories (1)
M15L nut ø15 M22x1,5
Partnumber:
M15L
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
15 mm
Material
Steel
Model code
XDE15RLOAZN
Pressure max.
250 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Safety factor
4
Sealing material
NBR
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C