5TIR108126
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108126
DLS7/1, bolt kit Walvoil
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
1
Flow Nominel
75 lpm
Længde
126 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar