5TIR108166
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108166
DLS7/2, boltesæt Walvoil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
2
Flow Nominel
75 lpm
Længde
166 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar