5TIR108242
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108242
DLS7/4, boltesæt Walvoil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
4
Flow Nominel
75 lpm
Længde
242 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,31 Kg
Nettovikt
0,31 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Boltsæt for opbygning af DLS7 ventil. 1 indgangssektion, 4 arbejdssektioner, 1 udgangssektion.
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Magnetspole D15 24VDC t/DFE052/DFE080/SDE060