5TIR108394
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108394
DLS7/8, boltesæt Walvoil
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
8
Flow Nominel
75 lpm
Længde
394 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar