5TIR108546
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR108546
DLS7/12, boltesæt Walvoi
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
75 lpm
Length
546 mm
Number of sections
12
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm