Coil M19-12D-33W-DN
Coil M19-12D-33W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
19.15 mm
Length
56 mm
Model
M19
Model code
M19-12D-33W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
22 W
Protection class
IP 65
Voltage
12 V