Spole D14E-24D-0.9A-DN
Spole D14E-24D-0.9A-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv.
22.2 mm
Effekt W
35 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
59 mm
Modell
D14E
Modell kod
D14E-24D-0.9A-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
24 V