UN40X55X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN40X55X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
40 mm
Diameter outer
55 mm
H
10 mm
Material
Polyurethan
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C