SPCOU24AC
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SPCOU24AC
24Vdc magnetspole DHU med # ensretter til 24Vac-50/60Hz
Tilbehør (2)
Reservedele (1)
Led adapter m/VDR+LED 24V.Grøn
Artikelnummer:
A06C4B
Led adapter m/VDR+LED 24V. Gul
Artikelnummer:
A06C4H
DIN-stik med ensretter 3,0 amp
MPM142-09NI
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
18 mm
Effekt W
33 W
Farve
Rød
Længde
39 mm
Model kode
SP-COU24AC
Mærke navn
Atos
Spænding
24 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,20 Kg
Nettovikt
0,20 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Magnetspole for Atos NG06 ventil.
Nominel spænding: +/-10% af mærkespænding.
Andra tittar på
24Vdc magnetspole DHE for din-stik.
Partnumber:
COE24DC
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
24Vdc magnetspole DHI med amp stik.
Partnumber:
SPCOUJ24DC
Package size:
Min. order quantity is:
24Vdc magnetspole DHL u.stik
24Vdc magnetspole DHL u.stik
SPCOL24DC
12Vdc magnetspole DHE
12Vdc magnetspole DHE
COE12DC
24Vdc magnetspole DHU-20 med amp stik.
SPCOURJ24DC
220Vdc magnetspole DHE
220Vdc magnetspole DHE
COE220DC
24Vdc magnetspole DKE 36w
24Vdc magnetspole DKE 36w
SPCAE24DC
12Vdc magnetspole DHL u.stik
12Vdc magnetspole DHL u.stik
SPCOL12DC
207Vdc magnetspole DHL u.stik
207Vdc magnetspole DHL u.stik
SPCOL220DC
12VDC prop. spole for DHZE (standard)
COZE-12DC
48Vdc magnetspole DHI + DHU
48Vdc magnetspole DHI + DHU
SPCOU48DC
18Vdc prop. spole for DHZO (low current driver)
SPCOZO-18DC
Stik med indb. styrekort
Stik med indb. styrekort
EMIAC01F/RR
7 bens stik - metal
7 bens stik - metal
SP-ZM-7P
12Vdc magnetspole DKE 36w.
12Vdc magnetspole DKE 36w.