MT16-2000
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
MT16-2000
Testslange, ø8 x ø8 A2000mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
2000 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar