MT16-0750
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
MT16-0750
Test hose, ø8 x ø8 750mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
750 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Testslange, ø8 x ø8 A750mm
Product datasheet
Andre kigger på
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2