MT15-1000
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
12 varianttia
Valittu variantti:
MT15-1000
Test hose assy., ø6xø6 1
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
1000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C