HMC2250300
1 pcs
Diameter inv. cylinder
50 mm
Diameter stång
25 mm
Diameter utv.
60 mm
Diameter ôg
25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
69 mm
Inbyggnadsmått
509 mm
Modell kod
HMC2250300
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
300 mm
Tryck max.
210 bar
Ögbredd
20 mm
Ögbredd topp
20 mm