D4080400ST
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
A
400 mm
Areal stempel trykside
50.24 cm2
Areal stempel trækside
37.7 cm2
B
605 mm
C
G 3/8 BSP
Diameter indvendig cylinder
80 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter øje
30.4 mm
Dimension F
15.5 mm
E
90 mm
G
90 mm
Gevind
G 3/8 BSP
H
30,4 mm
L
60 mm
M
50 mm
Model kode
D4080400ST
N
30,4 mm
Slaglængde
400 mm
Tryk maks.
250 bar
d
40 mm
e
80 mm