HFR2S0800400350
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
80 mm
Diameter stång
40 mm
Diameter utv.
92 mm
Diameter ôg
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
90 mm
Inbyggnadsmått
560 mm
Modell kod
HFR2S0800400350
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
350 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Uncoated
Ögbredd topp
55 mm