HFR2S0600350700
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
60 mm
Diameter stång
35 mm
Diameter utv.
70 mm
Diameter ôg
25.25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
70 mm
Inbyggnadsmått
900 mm
Modell kod
HFR2S0600350700
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
700 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Ubehandlet
Ögbredd topp
45 mm