HFR2S0800401000
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
75 varianter
Utvald variant:
HFR2S0800401000
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø80/40x1000
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
80 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter udvendig
92 mm
Diameter øje
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
1210 mm
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
1000 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
90 mm
Øjebredde top
55 mm